„Prieteni prin corespondență”, Prietenul, mai 2024, p. 1.
Prieteni prin corespondență
Unde citim Prietenul
ImagineBăiat și fată ținând în mâini exemplare ale revistei Prietenul.Pia și Daniel O., amândoi în vârstă de 10 ani, citesc Prietenul în limba engleză în ținutul Nairobi, Kenya.
Ne distrăm îndoind!
ImagineBăiat ținând în mâini origami.Îmi place să desfășor activitățile din numărul revistei din fiecare lună. M-am distrat făcând origami cu vulpea și semnul de carte (mai 2023)!
Ethan B., 8 ani, Nebraska, S.U.A.
Ne place să vedem templul
ImagineBăiat și fată în fața unui templu.Giorgia și Noah V., 9 ani și 6 ani, s-au dus la Templul Melbourne, Australia.
Ne place să auzim ce mai fac prietenii noștri!