Generální autority a generální úředníci Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů
Říjen 2015
První předsednictvo
Henry B. Eyring
První rádce
Dieter F. Uchtdorf
Druhý rádce
Kvorum Dvanácti apoštolů
Russell M. Nelson
Dallin H. Oaks
M. Russell Ballard
Robert D. Hales
Jeffrey R. Holland
David A. Bednar
Quentin L. Cook
D. Todd Christofferson
Neil L. Andersen
Ronald A. Rasband
Gary E. Stevenson
Dale G. Renlund
Předsednictvo Sedmdesáti
L. Whitney Clayton
Donald L. Hallstrom
Richard J. Maynes
Craig C. Christensen
Ulisses Soares
Lynn G. Robbins
Gerrit W. Gong
Sedmdesátníci – generální autority (v abecedním pořádku)
Marcos A. Aidukaitis
Jose L. Alonso
Wilford W. Andersen
Ian S. Ardern
Mervyn B. Arnold
David S. Baxter
Randall K. Bennett
Shayne M. Bowen
Craig A. Cardon
Yoon Hwan Choi
Kim B. Clark
Carl B. Cook
Lawrence E. Corbridge
J. Devn Cornish
Claudio R. M. Costa
LeGrand R. Curtis ml.
Benjamín De Hoyos
Edward Dube
Kevin R. Duncan
Timothy J. Dyches
Larry J. Echo Hawk
Stanley G. Ellis
David F. Evans
Enrique R. Falabella
Bradley D. Foster
Randy D. Funk
Eduardo Gavarret
Robert C. Gay
Carlos A. Godoy
Christoffel Golden
Walter F. González
C. Scott Grow
O. Vincent Haleck
Kevin S. Hamilton
James J. Hamula
Allen D. Haynie
Daniel L. Johnson
Paul V. Johnson
Larry S. Kacher
Patrick Kearon
Von G. Keetch
Jörg Klebingat
Erich W. Kopischke
Larry R. Lawrence
Per G. Malm
Hugo E. Martinez
James B. Martino
Jairo Mazzagardi
Hugo Montoya
Marcus B. Nash
S. Gifford Nielsen
Brent H. Nielson
Adrián Ochoa
Allan F. Packer
Kevin W. Pearson
Anthony D. Perkins
Paul B. Pieper
Rafael E. Pino
Bruce D. Porter
Kent F. Richards
Michael T. Ringwood
Gregory A. Schwitzer
Joseph W. Sitati
Steven E. Snow
Vern P. Stanfill
Michael John U. Teh
José A. Teixeira
Juan A. Uceda
Arnulfo Valenzuela
Francisco J. Viñas
Terence M. Vinson
Scott D. Whiting
Larry Y. Wilson
Chi Hong (Sam) Wong
Kazuhiko Yamashita
Jorge F. Zeballos
Claudio D. Zivic
W. Craig Zwick
Předsedající biskupstvo
Gérald Caussé
Předsedající biskup
Dean M. Davies
První rádce
W. Christopher Waddell
Druhý rádce
Generální úředníci
Nedělní škola
Tad R. Callister
President
Devin G. Durrant
První rádce
Brian K. Ashton
Druhý rádce
Mladé ženy
Bonnie L. Oscarsonová
Presidentka
Carol F. McConkieová
První rádkyně
Neill F. Marriottová
Druhá rádkyně
Pomocné sdružení
Linda K. Burtonová
Presidentka
Carole M. Stephensová
První rádkyně
Linda S. Reevesová
Druhá rádkyně
Primárky
Rosemary M. Wixomová
Presidentka
Cheryl A. Esplinová
První rádkyně
Mary R. Durhamová
Druhá rádkyně
Mladí muži
Stephen W. Owen
President
Douglas D. Holmes
První rádce
M. Joseph Brough
Druhý rádce